Zlepšený výkon na body nestačil....

18. 9. 2017

V sobotu naši žáci přivítali tým-SK Polanka, o kterém jsme vlastně neměli žádné informace, neboť v soutěži ještě nehrál, čili jsme nastupovali do utkání proti neznámému…Akorát jsme zjistili, že jej koučuje náš bývalý trenér Jirka Lavický….My jsme se museli obejít bez nemocného Matěje Ságnera a zraněného Vojty Těžkého, ale z U11 nás posílil obránce Galíček (který se vůbec nevedl špatně…)…Soupeř opět disponoval větším stavem starších hráčů, ale tentokrát se naši nenechali tímto zjištěním deprimovat a nastoupili do zápasu s úmyslem zlomit dvojciferné prokletí…A to se kupodivu dařilo, soupeř se až tak jednoduše do šancí nedostával, slávisté  se stíhali vracet i zakládat protiútoky….Nicméně jsme se opět nevyvarovali chyb, které kluci z Polanky potrestali dvěma góly …0:2…My jsme naopak nevyužili několik jasných šancí, což byla velká škoda, mohli jsme celou zápletku zdramatizovat…Částečně se to povedlo Filipovi Hlaváčovi, který po pěkné akci snížil do poločasu na 1:2 a vstřelil tak naši první branku v soutěži…Ve druhé půli se obraz hry moc nezměnil, hosté přece jen byli lepší, avšak opět můžeme žehrat na neproměněné tutovky (Vicherek,Sedlák,Bury….) a v závěru i na smůlu, když si vlastní gól na 1:4 dal nešťastně Petr Bialek….Nicméně po dvou těžkých porážkách jsme zaznamenali určité zlepšení, avšak na bodový zisk naše umění ještě nestačilo, takže musíme pokorně pracovat dál….

FC SLAVIA – FK Polanka  1:4 (1:2)