Jdi na obsah Jdi na menu
 


V sobotu zajíždíme do Stonavy...

17. 9. 2020

V sobotu 19.9. zajíždí naši žáci k zápasu do Stonavy, kde si to rozdají s vrstevníky z místního SK v historicky prvním soutěžním utkání...A opět to bude zápas sousedů v tabulce,tentokrát na na páté a šesté příčce, čili týmů, které jednou prohrály...Kluci si určitě budou chtít popravit střelecký apetit z duelu s Petrovicemi,domácí  mají zálusk na body podobně jako naši a samozřejmě je nebudou chtít odevzdat bez boje...Tento bez pochyby zajímavý "špíl" má výkop v 9:30 ,doprava bude částečně zajištěna dodávkou partnerů z SDH Michálkovice, odjezd z hřiště je plánován na 8:20....Pro ty příznivce, kteří by chtěli naše žáky podpořit a pojedou po vlastní ose, je k dispozici mapka (viz.níže...)...Takže pokud budete mít v sobotu čas, neváhejte a pojeďte na fotbal...

https://mapy.cz/zakladni?x=18.5297871&y=49.8195720&z=17&source=firm&id=256571

Pozor !!!  Ulice Stonavská ( odbočka na Stonavu z ul.Ostravské v Karviné-Dolech ) je uzavřena, čili do Stonavy se musí jet buď přes Horní Suchou nebo objížďkou přes Karvinou !!!

 
 

 


Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

FC SLAVIA MICHÁLKOVICE z.s.

Rychvaldská 788/4
Ostrava-Michálkovice
715 00

fcmichalkovice@seznam.cz

Statistiky

Online: 2
Celkem: 304501
Měsíc: 6156
Den: 135