Porážka, která nemusí mrzet...

29. 5. 2018

Kdyby mi někdo před utkáním s Dolní Lhotou řekl, že o poločase budeme prohrávat pouze 0:1 a v 63.minutě 1:2, tak bych měl asi problém uvěřit…Ale zápas se prezentoval opravdu tímto průběhem, kluci se s favoritem rvali od první minuty a klání , které mělo mít jasný scénář, se změnilo ve vyrovnanou partii…Velká škoda byla, že jsme velmi brzy inkasovali, pokud by se tak nestalo, mohlo být vše ještě zajímavější…Nicméně branka tým nedeprimovala a naši se vypjali k dalšímu nadstandartnímu výkonu, který vyspělejší a zkušenější soupeř určitě nečekal…A když Denis Labda snížil na 1:2, bylo hřiště v „červenobílém laufu“….Nicméně vše nakonec rozhodla velmi přísná penalta, která v době, kdy se kluci nadechovali k vyrovnání, srazila naše snažení do kolen….Další dvě branky již byly jen důsledkem této skutečnosti- náš perspektivní tým se bude muset učit hlavně psychicky zvládat podobné kritické situace…Avšak určitě se jedná o porážku, která nemusí vůbec mrzet a předvedený výkon je velkým příslibem před pátečním utkáním na Slovanu…

FC SLAVIA – Sokol Dolní Lhota  1:5 (0:1)

Branka: Labda