Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obsadíme konečné sedmé místo nebo ne?

16. 6. 2017

V sobotu nás čeká poslední utkání sezóny, odveta nádstavbové  části MěP žáků proti Lokomotivě Ostrava a věřím, že se ještě o konečné sedmé místo ještě popereme, poněvadž první zápas minulou neděli  na půdě soupeře pro nás nedopadl vůbec příznivě, v první řadě se na našem výkonu projevila účast( resp.neúčast…)  sedmi členů našeho týmu (nastoupili jsme v desíti -bez komentáře…), svůj podíl na vysoké porážce měl  i přílišný respekt ke škvárové hrací ploše, někteří naši hráči se s takovým povrchem setkali snad úplně poprvé a vůbec  se mu neuměli přizpůsobit …A když se k tomu přidá naše největší bolest- neproměňování šancí ( kterých jsme si nevypracovali zrovna málo…), tak se nelze divit, že jsme „dostali těžkou nakládačku“ ( 13:3  - branky Hlaváč 2,Sedlák) . Čili v domácím prostředí nás čeká nelehký úkol – porazit soupeře o více jak deset branek ….Jednou už se nám to podařilo ( výhra 17:4), tak proč by se to nemohlo podařit i tentokrát….

Sraz na hřišti bude jako obvykle v 9:00, kluci budou vybaveni standartním způsobem ( množí se nám totiž případy, že někdo něco zapomene , dokonce kopačky nebo chrániče…), výkop zápasu je určen na 10:00 hodin a jsem přesvědčen, že tentokrát se případ s účastí na utkání nebude opakovat a se sezónou se rozloučíme důstojně…Jako obyčejně zveme i všechny rodiče ,příbuzné a ostatní příznivce, jako příklad slouží právě náš soupeř, na jehož domácí představení se minulý víkend dostavilo opravdu mnoho fanoušků- a my věříme, že ti naši se nedají zahanbit…..

 
 

 


Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

FC SLAVIA MICHÁLKOVICE z.s.

Rychvaldská 788/4
Ostrava-Michálkovice
715 00

fcmichalkovice@seznam.cz

Statistiky

Online: 6
Celkem: 291427
Měsíc: 10881
Den: 442