Jdi na obsah Jdi na menu
 


Několik změn v souvislosti se soutěží starších žáků....

31. 7. 2020

Chtěli bychom tímto rodiče starších žáků upozornit na několik nových indicií v letošní realizaci soutěže...Jelikož MěFS nebyl schopen nabídnout pro tuto kategorii jinou variantu než 6+1 na půl hřiště, rozhodl se VV FC SLAVIA, že naše žáky zkusí posunout fotbalově dále....Kluci si tak zkusí premiérově systém 8+1 OFS Karviná, který se v podstatě hraje od šestnáctky po šestnáctku s využitím cca 80 procent všech čar hřiště a klasických střídaček, akorát branky zůstávají malé....Aby se mohli rodiče seznámit s pravidly této varianty, budou tato umístěna na vývěsní tabuli webu.Dále upozorňujeme, že soutěž začíná dříve než bylo kdy zvykem, náš tým ji zahájí v neděli 23.8. výjezdem do Dětmarovic, výkop utkání byl stanoven na 9:00 hodin....Celé rozlosování podzimní části OPST najdete také na vývěsní tabuli webu....Rodiče bychom chtěli taktéž informovat, že již nyní organizujeme ve spolupráci s našimi partnery z SDH Michálkovice organizovanou dopravu do vzdálenějších míst konání zápasů, čili každopádně bychom chtěli zajistit dodávkové auto pro 8 našich malých fotbalistů, ostatní pořešíme samozřejmě operativně....Tato varianta se týká určitě výjezdů do Dětmarovic, Doubravy,Stonavy a Horního Žukova...Informace budou pochopitelně k dispozici vždy dostatečně předem ....Pokud by byly ze strany rodičů nějaké dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat,určitě se budeme snažit eventuální nejasnosti osvětlit...

 

 
 

 


Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

FC SLAVIA MICHÁLKOVICE z.s.

Rychvaldská 788/4
Ostrava-Michálkovice
715 00

fcmichalkovice@seznam.cz

Statistiky

Online: 2
Celkem: 304430
Měsíc: 6155
Den: 137