Debakl podobný tomu podzimnímu se nekonal...

16. 4. 2018

V sobotu jsme k dalšímu mistrovskému utkání nastupovali s patřičným respektem, poněvadž podzimní nakládačku jsme měli dlouho v paměti a síla podložená kvalitou soupeře se vůbec nezměnila...Nicméně jsme si v kabině dali jeden stěžejní úkol - a to neprohrát dvojciferně...A tomuto cíli bylo podřízeno vše,celá naše hra byla tentokrát postavena pouze na defenzivě....Vzhledem ke zranění Tobiáše Buryho jsme museli obětovat obranné fázi i Filipa Hlaváče, čili na útok zbyl opravdu osamocený "Pepíno" Sedlák , jehož fyzické parametry se s urostlými stopery protivníka nedaly opravdu srovnávat...Ale i tak dřel do úmoru a rval se o každý balón...A dlouho se nám dařilo držet vynikajícího soupeře tzv. "na dištanc"a ještě před koncem poločasu jsme osahávali nadějný výsledek 0:1, ale podobně jako v Dolní Lhotě jsme o něj během dvou minut zbytečnými chybičkami přišli, soupeř naše zaváhání okamžitě trestal....Ve druhé půli našim bojovníkům již pomalu ale jistě docházely síly,ale i tak se soupeři k nějakému brankostroji nedostal, nakonec se nám podařilo uhrát celkem přijatelný fotbalový výsledek 0:7...Dostali jsme se i do jedné šance, kdy v brejku zaútočila dvojice Vicherek-Sedlák,ale v zakončení nám pak několik centimetrů chybělo....Snad si spravíme chuť v dalším zápase v Polance, které máme co oplácet a celkem se s ní můžeme i výkonnostně měřit...

FC SLAVIA - Slovan Ostrava 0:7 (0:3 )