Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další těžký soupeř na obzoru....

27. 4. 2017

V sobotu nás na domácím trávníku čeká další nadmíru těžký soupeř, žáci Dolní Lhoty jsou spolu s Slavojem Rychvald na samotné špičce tabulky a náš tým bude muset opět bojovat tak, aby předvedl výkon, za který se nebude muset stydět a obstál se ctí…Navíc se musíme obejít bez stále zraněného Honzy Vichera, k dispozici nebude také ani gólman Ondra Barč a Filip Kučeja, oba se ze školy v přírodě vrátí až v neděli….Čili nominace na utkání vypadá následovně:

Bořil,Těžký,Polach,Bialek,Gelnar,Broňák J.,Kubečka,Lariš

U11:

Hlaváč,Bury,Dluhoš,Slíva,Galiček,Broňák L.,Vicherek A.

Sraz na hřišti bude jako obyčejně v 9:00, všichni kluci budou vybaveni kopačkami, holenními chrániči, pitným režimem a pojišťovací kartičkou, v návaznosti na nevlídné počasí jsou zjevně aktuální i teplé doplňky….

Zároveň zveme na utkání naše skvělé rodiče, rodinné příslušníky a příznivce, přijďte v co největším počtu náš tým povzbudit, ve svém následném křtu ohněm to bude určitě potřebovat a jednou- až vyzrajeme- se vše vrátí, o tom nemůže být sebemenší diskuse, uvidíte….

Takže v sobotu  a už se těšíme…..

 
 

 


Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

FC SLAVIA MICHÁLKOVICE z.s.

Rychvaldská 788/4
Ostrava-Michálkovice
715 00

fcmichalkovice@seznam.cz

Statistiky

Online: 1
Celkem: 305170
Měsíc: 6124
Den: 108