Jdi na obsah Jdi na menu
 


Absence opor více jak znatelná...

9. 10. 2017

V sobotu se naši žáci představili v derby utkání na trávníku sousedního Rychvaldu….Stav hrací plochy byl po vytrvalejším dešti víceméně ve špatném stavu, nicméně hrát se na těžkém terénu dalo…Náš tým postihly další neplánované absence, kromě dlouhodobě zraněného brankáře navíc chyběli nemocní Bury a Polach, čili byl z U11 povolán nadějný obránce Patrik Galíček (který mimo jiné předvedl jako jeden z mála velmi slušný výkon,dřel, bojoval, vlastně ani nestřídal, nebál se soubojů  a pokud tak bude pokračovat, rádi se budeme jeho představení zúčastňovat…) poněvadž Petr Bialek se musel postavit do branky…A tento zápas nám v přímém přenosu nastavil zrcadlo, jak je pro nás Ondra důležitý….Péťovi nelze vyčíst ani nejmenší, snažil se, seč mu síly stačily, nicméně některé návyky nemá zažité a bylo to opravdu poznat…Naopak domácí hráli v pohodě, opět se projevila fyzická převaha soupeře, my se svým věkovým průměrem jsme konkurovat nemohli…Navíc jsme vyprodukovali spoustu doslova laciných chyb, které byly velmi rychle potrestány…..Celkem by se dalo říci, že konečný výsledek 7:0 byl pro naše mladíky ještě milosrdný, poněvadž v útočné fázi jsme vlastně neohrozili domácí branku, absence Tobiáše Buryho, který je schopen podržet míč  a rozehrát efektivně ofenzivní fázi hry, byla taktéž velmi citelná a bohužel, nikdo jej nedokázal nahradit, Filip Hlaváč se utápěl ve zbytečných kličkách, které k ničemu kloudnému nevedly  a ostatní nepřekročili svůj stín ani náhodou…Zjevně nás bez tradiční spolehlivé opory v brance nečeká do konce podzimu nic příjemného – a to náš výběr o tomto víkendu prověří další toptýmy z čela tabulky….Takže uvidíme…

Slavoj Rychvald – FC SLAVIA  7:0 (3:0)

Sestava:

Bialek- Gelnar,Bořil,Ságner,Galíček – Těžký,Eder,Hlaváč,Sedlák,Stark – Vicherek ( Grab,Michalczyk,Švábek,Kiss)

ŽK: Grab,Hlaváč

 
 

 


Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

FC SLAVIA MICHÁLKOVICE z.s.

Rychvaldská 788/4
Ostrava-Michálkovice
715 00

fcmichalkovice@seznam.cz

Statistiky

Online: 4
Celkem: 305067
Měsíc: 6157
Den: 144