Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příprava bude pokračovat na hřišti....

23. 3. 2016

Tento víkend jsme opět nuceni zrušit poslední trénink v hale, a to z obligátního důvodu-školních prázdnin v období velikonočních svátků....Po svátcích se již tréninky v hale konat nebudou a scházet nadále se už budeme v domácím prostředí našeho hřiště...Termíny tréninků budou delegovány vždy s náležitým předstihem v návaznosti na mou pracovní dobu, popř. je bude vést někdo jiný, to vše se bude organizovat operativně prostřednictvím informací na webu, samozřejmě předem děkuji za pochopení, práce je pochopitelně důležitější, což každý musí přijmout.... Termíny tréninků v týdnu po velikonocích jsou v úterý 29.3. a ve čtvrtek 31.3. od 15:30 hodin !!!

Rodiče navíc upozorňuji, že již mohou nosit členské příspěvky za druhou polovinu sezóny, jen připomínám, že částka se nemění a zůstává ve výši 500,-Kč, termín zaplacení je 30.4.2016 .Za příspěvky samozřejmě zdvořile předem děkujeme....

Upozorňujeme taktéž rodiče, že některé děti ještě nemají uhrazeny příspěvek FAČR ve výši 100,-Kč (Oczková, Malý, Kolář, Pospíšil, aj) a bez něj nemohou ve fotbale jako takovém působit- tj. nebudou moci trénovat,nastoupit k mistrovskému utkání nebo turnaji. Takže pokud je zájem, aby děti v našem klubu sportovaly, je nutno tyto příspěvky dodatečně uhradit (termín byl do konce února 2016...)

V případě dotazů nebo nesrovnalostí jsem k dispozici na obvyklých kontaktech...

Dušan Janírek

 

 
 

 


Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

FC SLAVIA MICHÁLKOVICE z.s.

Rychvaldská 788/4
Ostrava-Michálkovice
715 00

fcmichalkovice@seznam.cz

Statistiky

Online: 3
Celkem: 304498
Měsíc: 6156
Den: 137