Ve Lhotce rozhodl náš tým ve druhé půli....

22. 6. 2020

V sobotu se za deštivého a nevlídného počasí představilo naše první mužstvo na mokrém,ale jinak perfektně připraveném trávníku SK Lhotka….V počátku první půle si naši fotbalisté vypracovali určitou herní převahu, ale ta se jevila jako čistě platonická, k nějakým jasným příležitostem větší držení míče nevedlo…Postupem času domácí hru vyrovnali a čekalo se na první chybu…A tu udělali naši, když zadáci faulovali v pokutovém území a kopala se penalta…1:0…Za několik minut slávistická defenziva nepokryla perfektní náběh soupeře, který si v přečíslení věděl určitě rady….2:0…Michálkovice se propracovaly pouze ke dvěma střelám z dálky a k jedné ložence, nicméně Tišler domácího gólmana nepřelstil…Ale v poslední minutě jsme kopali po faulu volný přímý kop ,míč se šťastně opřel o domácího obránce a opět jsme byli ve hře…2:1…Do druhé půle naši trenéři masivně vystřídali a změny byly ku prospěchu věci…Převzali jsme iniciativu a začali jsme proměňovat šance - zápas jsme tak po pěkných kombinacích otočili na 3:2 …Navíc posléze domácí gólman vyrobil velikánkou minelu a míč ze 40 metrů putoval do prázdné brány…2:4…Domácí následně vše vsadili na totální ofenzivu a ze vzniknuvšího závaru snížili na 4:3…Ve svém tlaku pokračovali i nadále,ale opět se nevyvarovali chyby, když špatně zahráli „ofsajsystém“ , naši se tak dostali do luxusní situace dva na brankáře a tento filigránský gól na 3:5 byl poslední okamžik, který historie zápasu zaznamenala…

SK Lhotka – FC SLAVIA  3:5 (2:1)

Sestava:  Zima ( Homola) – Syrek,Slončík,Včelný,Janírek – Mirocha,Motyčka,Valouch,Tišler,Marec . Bialek ( Holéczy,Paprota,Bystroň,Janík)

Branky: Valouch,Bystroň,Paprota,Bialek,Janík

Rozhodčí: Handlíř