V první půli jsme byli aspoň soupeři, ve druhé jsme už nebyli ani jako sparingpartneři....

20. 7. 2020

Utkání, na které se všichni fotbaloví "fajnšmekři" těšili ( a bohužel se jej nemohli ze známých důvodů někteří zúčastnit ...), přineslo patřičnou radost pouze těm rychvaldským, naši hráli vyrovnaný part pouze v prvním poločase, ve kterém dokonce vedli a vypracovali si další šance, se všemi ale naložili v podstatě jako obyčejně,nicméně i tak drželi vyrovnaný stav 1:1...Druhou půli bohužel narušila prudká průtrž mračen, která kromě jiného prakticky zjevně zrušila i fotbalové umění michálkovických a některým jedincům navíc poškodila  normální myšlení natolik, že by měli zvážit urgentní odbornou lékařskou pomoc psychologa....Je to škoda, nicméně týmu, který si nechá nastřílet za poločas 6 branek a navíc tento debakl prostě neunesl , bylo nastaveno tvrdé zrcadlo, jakže pak vypadají jejich šance se do 1.B třídy dostat a něco tam uhrát...

FC SLAVIA  - Slavoj Rychvald  1:7 (1:1)

Branka: Bialek