V předehrávce jsme porazili ambiciózní Polanku...

7. 2. 2020

Michálkovičtí fotbalisté si ve čtvrtek v návaznosti na zimní soustředění předehráli třetí kolo zimní ligy skupiny „B“, ve kterém narazili na nebezpečné a ambiciózní „béčko“ Polanky…A v tomto duelu opět nezaváhali….Přes  pozitivní úvod, kdy jsme se ujali vedení, se zápas nevyvíjel dle červenobílých představ, o vedení jsme během dvou minut přišli a soupeř se poprvé ujal vedení, do poločasu však slávisté srovnali krok…Ve druhé části polanečtí dvakrát vedli, nicméně naši borci stačili vždy vyrovnat a v závěru utkání nekompromisně otočili ve svůj prospěch….V neúplné tabulce tak vévodí na první příčce skupiny,což je docela příjemné zjištění….Další střetnutí této zajímavé zimní soutěže vybojují naši fotbalisté 15.2. od 15:00 hodin proti Ostravě –Jih

FC SLAVIA  - Sokol Polanka „B“  6:4 (2:2)