V klasicky remízovém utkání byl soupeř přece jen šťastnější....

26. 1. 2020

Naši fotbalisté ve stavu přestavby a doplňování kádru zahájili zimní ligu věru velmi sympaticky,když těsně  prohráli s celkem“nadupaným“ Koblovem….Utkání, které neslo v podstatě všechny iniciály prvního ostrého střetu v návaznosti na kvalitu,by asi určitě slušela remíza,nicméně koblovští byli v závěru přece jen o jednu branku šťastnější…Celkem slibnou premiéru si ve slávistickém dresu odbyla úplně nová akvizice ( bez jakéhokoliv předcházejícího angažmá….) -devětadvacetiletý Timotej Adamuščin, který vstřelil obě branky Michálkovic…Koblov se ujal v první půli vedení 2:0, naši ve druhém poločase srovnali krok, v závěru soupeř zvrátil stav ve svůj prospěch na konečných 3:2…V další utkání zimní ligy se slávisté střetnou v sobotu 1.2. od 15:00 hodin se Svinovem

Sokol Koblov – FC SLAVIA  3:2 (2:0)