Tristní série ve Vřesině skončila....

4. 11. 2019

Michálkovickým fotbalistům se podařilo v sobotu ve Vřesině přerušit tristní sérii pěti porážek a zamezit tak pádu do pater, které prakticky znamenají  boj o holou záchranu v soutěži…

Již minulou neděli se pokoušeli o restart v Markvartovicích, avšak domácí se ujali vedení dvěma slepenými brankami…Na ty odpověděl ještě Slončík pět minut před koncem poločasu kontaktním gólem, nicméně úporná bitva skončila v 90.minutě rozhodnutím  v podobě pokutového kopu pro domácí….

Ve Vřesině se naši borci naopak sami ujali do dvacáté minuty dvougólového vedení, ale jak rychle jej nabyli, tak ještě rychleji o něj přišli, čili poločas velmi podprůměrného utkání, ve kterém bylo očividně poznat, že hrají týmy z konce tabulky,skončil nerozhodně 2:2…Ani druhý poločas nenabral úroveň , ve které by bylo k vidění „bohviečo“, soupeři se dle svých možností přetahovali o velmi důležité body,nicméně střelci obou družstev neměli řádně seřízené souřadnice do prostor mezi třemi bílými tyčemi…Avšak v 88.minutě domácí vymysleli ve svém pokutovém území doslova fotbalový zločin a lišák Truhlík jej nekompromisně potrestal rozhodující trefou, která pomohla nabalit velmi důležitý zisk do červenobílé kasičky…To se již však hrálo bez vyloučeného Mirochy, který neukočíroval emoce, nechal se hloupě vyloučit a tím již tak zdevastovaný mančaft, pro který je jakákoliv absence kvality likvidační, oslabil pro příští velmi důležitý domácí duel s Velkou Polomí, navíc si nekopne nejméně ještě ve dvou utkáních na jaře…Opravdu raději bez komentáře….

Sokol Markvartovice – FC SLAVIA  3:1 (2:1)

Sokol Vřesina „B“ – FC SLAVIA  2:3 (2:2)