Pustkovecké vraždění neviňátek...

28. 4. 2019

V sobotu naše první mužstvo cestovalo na hřiště Sokola Pustkovce, kdy se vždy hrálo ( potažmo vyhrávalo…) velmi těžce…Tentokrát to bylo o to horší, že hrací plocha se změnila v podstatě nečitelný terén – tvrdý podklad s mokrým trávníkem vytvořil doslova vražedný mix a jeden ani netušil, jakou obuv vlastně zvolit…Nicméně nelze opomenout nové skvělé sociální zázemí domácích, které ukončilo jejich působení v roky tradičních prostorách místní základní školy….Michálkovice na podzim nadělily tomuto soupeři šest branek (výsledek 6:2…) a nic jiného se neočekávalo ani v tomto utkání, karty byly rozdány poměrně jasně, pohled na tabulku a výsledky týmů hovoří jasnou řečí… Průběh duelu od samotného počátku nic jiného nepřinášel, slávisté měli opravdu jen jeden problém-a to s již zmiňovanou hrací plochou, absence Botoše a Bialka nehrály žádnou podstatnou roli. Soupeř působil bezradně a reálně se k ničemu kloudnému nepropracoval. Damoklův meč na něj začal dopadat už v 10.minutě, kdy se střelecky uvedl režisér Motyčka. Od této chvíle existoval na hřišti pouze jeden tým….Michálkovice si začaly dělat, co uznaly za vhodné, jedinou vážnou pozornost věnovaly tomu, aby se na nebezpečném povrchu někdo nezranil…Ve 28.minutě začalo střelecké představení typu „one man show“ Romana Truhlíka,který se zjevně rozhodl vyrovnat svůj brankový deficit z doby, kdy absentoval kvůli zranění, gólový hlad zaháněl dále ve 40.,49. a 60.minutě a reálně zdevastoval nešťastné domácí sám ( samozřejmě za podpory celého týmu…)…Poslední hřebík do rakve pustkoveckých sokolů zarazil v 64.minutě Slončík, který tak dovršil obligátní “šestku“…Takže tažení za druhým místem pokračuje a snad bude i následující sobotu, kdy přijede „béčko“ Polanky…

Sokol Pustkovec – FC SLAVIA  0:6 (0:3)

Branky: Truhlík 4, Motyčka,Slončík