...Bác a opět způsobně sedíme na zadečku...

18. 8. 2019

Jak již bylo uvedeno v jiném článečku, příprava je příprava, nicméně ostrý „mistrák“, to je jiné kafe…Naši fotbalisté, zřejmě ještě v poturnajové euforii, přivítali soupeře, kterého v posledních dvou ročnících na domácím hřišti vždy nekompromisně rozdrtili…Takže zjevně nabyli dojmu, že se žádná komplikace nekoná a podobný debakl si Vratimov odveze i nyní…Ale chyba lávky, tým, který v podstatě dle původních prognóz neměl ani v soutěži působit, se představil ve velmi dobrém světle…Už v první minutě se ujal vedení a víceméně kontroloval průběh utkání hned od počátku..V 16.minutě už to bylo 0:2 a domácí počali ztrácet půdu pod nohama….Jiskřičku naděje rozdmýchal svou brankou o několik okamžiků později Jakub Zbořil ( 1:2) a obrat mohl zahájit pokutový kop v nás prospěch,avšak kapitán Janírek v rozhodujícím momentu selhal ( až nyní je vidět, jak velmi chybí chladnokrevně spolehlivý exekutor Motyčka…). A aby toho nebylo málo, tak hosté ve 22.minutě přidali třetí gól…1:3…A jestli si někdo myslel, že druhý poločas (jako doposud…) bude kompenzovat mizerný výkon v první půli, tak se nacházel v hlubokém omylu…Mizerie herního projevu bez smyslu a vůle pokračovala i nadále a v závěru gradovala „blikancem“ dvou hráčů (v podobě červené karty…), se kterými se počítalo na post režisérů středové řady a dirigentů týmu ( je velmi složité, když si zkušení hráči neuvědomí, že píská mladý sudí pod delegátem a bude se chtít tzv.„ukázat“,čili si nebude brát v rozhodování servítky a bude pískat bez kompromisů. A navíc takhle hloupě se exponují v utkání prvního kola, kdy vlastně ještě o nic nejde…)…Takže- mnoho institucí bude mít příští týden práci : DK bude mít práci s potrestáním hříšných abonentů, trenéři budou mít práci s aspoň nějakým provizorním obsazením středové řady a celý tým bude mít práci ,aby uspěl s okleštěnou sestavou v Koblově ( který mj.vyhrál překvapivě na Jiskře….)

FC SLAVIA – FC Vratimov „B“  1:3 ( 1:3 )