Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šťastná sedmička to nebyla

5. 10. 2020

Sedmým letošním soupeřem „Béčka“ byl Gascontrol Havířov. Největším problémem posledních zápasů je koncentrace v prvním minutách. Bohužel i v sobotu jsme obdrželi rychlý první gól.

Následovala naše šance, když hlavičkovala posila z dorostu těsně nad břevno, po skvělém centru kapitána Ondry. Bohužel to bylo prakticky vše, co jsme v prvním poločase předvedli, naopak soupeř dokázal pojistit své vedení dalšími dvěma trefami. V druhém poločase pokračovalo naše trápení. Objevilo se několik náznaků šancí, ale bez výsledku. Opět úspěšnost proměněných šancí soupeře byla záviděníhodná. Z pozice hráče na ploše můžu jen podotknout, že havířovští pro mě byli jedni z nejslušnějších týmů v soutěži.

Testování našich hráčů na různých pozicích na hřišti zatím nenese očekávané ovoce, ale i přes samotný výsledek se dají najít náznaky, které budou určitě přínosem do dalších utkání. Už se pomalu připravujeme na zimní přípravu, kde bude třeba zapracovat na spoustě věcech, aby na jaře nastupoval na hřiště tým, který se poučil z chyb z podzimu a hlavně stlačil číslo obdržených branek na minimum.

Trpělivost a disciplína bude nejtěžším soupeřem následujících zápasů.

 

#HrajemeProRadostPárekaPivo

Slavia Michalkovice "B" - Gascontrol Havířov 0:7 (0:3)

podrobnosti ze zápasu zde https://1url.cz/CzCF9

 
 

 


Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

FC SLAVIA MICHÁLKOVICE z.s.

Rychvaldská 788/4
Ostrava-Michálkovice
715 00

fcmichalkovice@seznam.cz

Statistiky

Online: 1
Celkem: 304617
Měsíc: 6138
Den: 118