Řepiště 1:4 Michálkovice

V pátek 4.10 jsme odehráli utkání v Řepišti.
​V prvním poločase nás provázeli nepřesnosti, kdy jsme zazdili 3 gólové šance. V brance nás podržel Lukáš Laštovička, který pochytal spoustu soupeřových pokusů. Do vedení jsme se dostali díky trefě našeho nejlepšího střelce a kapitána F. Pastuchy. výkon obou mužstev v prvním poločase byl vyrovnaný a tak po brance domácích bylo skóre v prvním poločase 1:1.
​Do druhého poločasu jsme nastoupili v lehce pozměněné sestavě. Do branky se postavil mladý Stanislav Hlaváč, který předvedl pár krásných zákroku a společně s naší obranou zcela eliminovali útok soupeře. V průběhu druhého poločasu jsme soupeře zatlačili k jejich bráně, z čehož vzniklo plno gólových situací a zásluhou kapitána, který přidal svou druhou branku v utkání a M. Tarnavy, kterému se podařilo taktéž vstřelit dvě branky jsme na venkovním hřišti vyhráli 4:1.
​Děkuji všem hráčům za předvedený výkon.
Zveme všechny rodiče a fanoušky našeho mužstva na utkání, které odehrajeme 12.10 v 10.00 hodin.
​Domácí zápas proti Rychvaldu můžeme považovat za derby, a Vaše podpora může naším mladým fotbalistům pomoct k zisku dalších 3 bodů.