Krásný zápas mladších žáků....

11. 9. 2019

Včera nám začala sezóna prvním zápasem ve Staré Bělé.Přes veliké problémy se sestavou se podařilo dát dohromady potřební počet osm hráčů-bez střídačky.V brance si to “lajznul“ v prvním poločase Patrik Galiček a jeho výkon byl fakt dobrý,stejně jako ve druhém poločase Lukáše Laštovičky.Další hráči v poli byli: Matěj Staněk,Filip Pastucha(k),Petr Bohačík,Sam Trmal,Patrik Pastucha a Filip Stark. Kluci proti soupeři,který nám na jaře uštědřil pořádnou šišku,hráli vyrovnaný zápas.Domáci sice šli do vedení 2:0,ale hráče Slavie to nezlomilo a brankami Starka a Filipa Pastuchy vyrovnali na 2:2.Soupeř nám následně odskočil na 4:2,Filip Stark snížil na 4:3.Přes šance Michálkovic byl už tento výsledek konečný...Přesto chci klukům poděkovat za obrovské nasazení.Bojovali na hranici svých možností a dnes je asi pěkně bolí nohy.Soupeř střídal asi šest hráčů,našich osm statečných odehrálo zápas bez střídání!
Doufám,že v příštím kole už budeme mít k dispozici více hráčů a skvělý výkon zopakujeme.Kluci ,moc děkuji!