Jdi na obsah Jdi na menu
 


Totálně absencemi zdevastovaná sestava nadělovala...

11. 4. 2016

V sobotu čekal tým michálkovických juniorů zápas dvou sousedů o „černého Petra“ znamenajícího poslední místo v tabulce , dorostenci hostili Sokol Hrabůvku, navíc si chtěli napravit reputaci z nepovedeného čtvrtečního přátelského mače s Rychvaldem, kdy podlehli 3:6….V návaznosti na absolutně kritickou absenci (Laky,Szabo,Prieložný,Lukáš,Pračikov,Kolkop,Baláž

Bogdán...) byly na místě oprávněné obavy, kdo že vlastně do utkání nastoupí,schopných a zdravých eventuálních aktérů vskutku nebylo mnoho….
Nicméně od počátečního hvizdu  byla překvapivě jasná převaha na domácích kopačkách,ojedinělé centry hostí s přehledem krotil v rámci improvizace na postu brankáře Václavík (jinak krajní bek nebo záložník…. !),vzadu velmi dobře operovalo duo stoperů Nguyen a Havel, navíc celá záloha i útok pracovali velmi zodpovědně a výsledkem byla vcelku pohledná hra a veliký počet šancí,bohužel to dnes našim v první půli „nelepilo“- a tak jedinou branku  poločasu vstřelil v 13.minutě Lexa Bongilaj….
Druhé dějství již bylo produktivnější v docela jiné dimenzi a kvalitě....V 51.minutě zvýšil Adam Put na 2:0 a krátce poté na uklidňujících 3:0 upravil Kuba Zbořil….Posledních deset minut jsme neškodnou Hrabůvku zlomili definitivně,v 80.minutě zvyšil Dominik Šorma na 4:0 a účet zápasu vystavil brankou na konečných 5:0 Alex Bongilaj…..
Výsledek se sice nesmí přeceňovat,ale vzhledem k reálnému stavu absencí je skvělý a ukázal fakt,že přes všechny problémy,které letos máme, jsme schopni bojovat a utkání doslova odedřít….Čili gratulujeme všem aktérům, kteří na hřišti „nechali duši“a jen tak dále…

 

FC SLAVIA  - Sokol Hrabůvka  5:0 (1:0)

 

Sestava:

Václavík - Drga,Nguyen,Havel (k), Zelenka-Put,D.Šorma,Zelenkov,Zbořil (60.Navrócki)- Bongilaj, Klimo

 

Branky: Bongilaj 2,Put,Zbořil,Šorma

 

Rozhodčí: Hubert


 

 
 

 


Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

FC SLAVIA MICHÁLKOVICE z.s.

Rychvaldská 788/4
Ostrava-Michálkovice
715 00

fcmichalkovice@seznam.cz

Statistiky

Online: 1
Celkem: 304900
Měsíc: 6172
Den: 124