Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stav beze změny...

26. 10. 2015

Bohužel, náš dorost v sobotu nepřekročil svůj stín a s jedním z favoritů- Slovanem Ostrava- utrpěl další vysokou porážku...Ono se nelze divit, když opět hráli tři kluci z žáků a dva absolutně bez jakýchkoliv zkušeností...Snaha sama o sobě nestačí, potřebné je i nějaké fotbalové umění-a to v utkání předváděl jen soupeř...Určitý progres nastal za stavu 0:3, nejprve Put proměnil penaltu za faul na Szaboa a o několik okamžiků Szabo sám zakončil pohlednou akci, ale kontaktní góly náš tým nenastartovaly, naopak brankostroj hostů pokračoval dále a zabránit mu nemohl ani obětavý výkon Lakyho v bráně- zastavil se na poločasových 2:5  a konečných 2:8...A to nás ještě čeká bezkonkurenční lídr soutěže-Dolní Lhota !!!!.Na koncentraci a přípravu máme ještě sváteční zápas s tentokrát slabým Pustkovcem,nicméně stav a kvalita našeho týmu k nějakému optimismu ani zdaleka nesměřuje...

FC SLAVIA - Slovan Ostrava 2:8 (2:5)

Branky: Put (pen.),Szabo

Rozhodčí: Němec

 
 

 


Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

FC SLAVIA MICHÁLKOVICE z.s.

Rychvaldská 788/4
Ostrava-Michálkovice
715 00

fcmichalkovice@seznam.cz

Statistiky

Online: 5
Celkem: 276480
Měsíc: 14030
Den: 385