Jdi na obsah Jdi na menu
 


Valná hromada rozhodla o změnách....

22. 6. 2020

V neděli 21.6. proběhlo v restauraci na hřišti jednání Valné hromady našeho spolku. Za účasti 34 členů popř.zákonných zástupců došlo k vyhodnocení minulého období a i na představy o činnosti následující. Byl zvolen nový pětičlenný výbor a již nyní je jasné, že jej nečeká nic jednoduchého, ihned v úvodu bude nutno řešit spoustu problémů administrativního charakteru, které by v budoucnosti mohly působit nemalé komplikace, což si pochopitelně nikdo nepřeje…Samozřejmě došlo na poděkování bývalému výboru, který bez diskusí odvedl pořádný kus dobré práce, na novém pak beze zbytku bude, aby celý klub posunul zase o něco dále, aby se náš spolek stal první volbou všech, kteří by v něm mohli a chtěli působit a aby veškerá činnost přinášela všem pouze radost a spokojenost…

 
 

 


Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

FC SLAVIA MICHÁLKOVICE z.s.

Rychvaldská 788/4
Ostrava-Michálkovice
715 00

fcmichalkovice@seznam.cz

Statistiky

Online: 7
Celkem: 280552
Měsíc: 13280
Den: 462