Konečně za tři body !!!!

24. 5. 2016

Středeční utkání žáků ve Lhotce kolidovalo se zápasem mužů a tak trenéra Karla Bohačíka nahradilo nesmrtelné duo ,, Janírek, Kolarovič"….Od první minuty měli slávisté převahu, nicméně pohříchu hodně slibných akcí končilo v ofsajdové pasti. Do vedení šla Slavie až ve dvanácté minutě brankou Kuby Broňáka, který nepohrdnul nádhernou pobídkou Domitera… Na poločasových 0:2 zvyšoval ve 33.minutě Max Pračikov krásnou střelou z přímého kopu ze vzdálenosti asi 22m…
Vstup do druhého poločasu se našim žákům vydařil , po pohledné kombinaci byl na jejím konci  Tomáš Domiter… 0:3.V 52.minutě upravil po následné brilantní souhře opět Kuba Broňák…0:4.V samotném závěru utkání dokázala naše obrana vytvořit dvě obrovské chyby a domácím tak povolila korigovat stav zápasu na přijatelných 2:4….
V průběhu duelu by se našlo několik chybiček na kráse,ale kluci se snažili o pěkný kombinační fotbal a to je příslibem do dalších klání.To nejbližší ale bude až v sobotu 28.5.,kdy se představí naši žáci na hřišti Rapidu Muglinov.

TJ Lhotka – FC SLAVIA  2:4 (0:2)

Sestava: Zima-Čára,Pračikov, Hudec,Lariš-Kubečka,Klimo,Bogdan,Vicher-Domiter,Broňák (Ťažký,Bohačík,Hlaváč F.)

Branky: Broňák 2,Domiter,Pračikov