Absence = debakl....

5. 10. 2015

Naši žáci se v neděli potýkali ve Václavovicích se stejným problémem jako dorostenci v sobotu- a to s mnoha absencemi hráčů základní sestavy ( Řeháček,Vicher,Domiter,Urbaník,Bandy..),čili v sestavě se objevili dva kluci z přípravky (Bohačík,Bialek) a dva kluci z loňské přípravky ( Těžký,Pilař)…A to byl dost velký handicap v návaznosti na kvalitní kádr domácích….Ti také začali velkým náporem, kterému michálkovičtí odolávali s obrovským úsilím, už ve 2.minutě zlikvidoval domácím velkou šanci Pračikov, o minutu později brankář Zima..V 8.minutě úřadovál náš brankář znovu, když bezpečně zpacifikoval náběh soupeře z pravé strany…Ve 12.minutě stáli při našem týmu všichni svatí, to se míč doslova kutálel po brankové čáře,ale za ni nezapadl…V 15.minutě přerušil další nájezd domácích v poslední chvíli spolehlivý Pračikov…Ve 22.minutě pálili domácí ostrými,ale naštěstí vysoko nad…Ve 23.minutě se do slibného náběhu propracoval maličký Péťa Bialek,ale k zakončení už mu pochyběly síly…Ve 27.minutě ale náš brankář neskutečně chyboval a soupeř jeho konání ihned potrestal vedoucí brankou….1:0.Ve 29.minutě si zahrával s ohněm Lariš,když při zbytečných kličkách přišel o míč,ale následná střela skončila tentokrát ještě vedle…V poslední minutě první půle se ve slibném náběhu objevil Bandy,ale vůbec jej nezakončil,v rozhodující chvíli zakopl o míč….Ve druhé půli ale slávistům začaly docházet síly a navíc počali pod stávajícím tlakem kupit chybu za chybou…Už ve 37.minutě nedosáhl Zima na perfektní střelu z dálky…2:0. O dvě minuty později domácí brilantně zakombinovali a Zima byl u míče pozdě…3:0..Ve 44.minutě se soupeři prezentovali perfektním volejem,ale tento pokus se mezi tyče nevešel…O minutu později ale další krásná kombinace ve václavovickém balení znamenala opět branku v naší síti-4:0. Ve 47.minutě neskutečně šíleně chyboval zkušený Radim  Peňaz,ale jeho kiks domácí kupodivu nepotrestali-loženkou doslova pohrdli…Naši hostitelé pokračovali v excelentním výkonu i nadále,ve 49.minutě ale pro jejich snažení neměl Zima pochopení,jejich tutovku zmařil…To se mu ale již nepovedlo v 52.minutě, kdy po skvělé souhře skončil míč opět v naší síti…5:0.  Michálkovice už si musely v té době připadat jako na kolotoči,síly finálně došly a domácí si v podstatě dělali , co chtěli, průběh utkání připomínal hru kočky s myší…Výjimkou byla 60.minuta, to se v šanci ocitl další přípravkář Bohačík, kterého perfektně našel Pračikov,ale jeho dobrá střela byla sražena na roh….V 62.minutě opět chyboval Peňaz,ale slávisté měli štěstí…V 65.minutě už ale ne, to domácí zakončili do prázdné opět skvostnou kombinaci na jeden dotek…6:0…V 66.minutě se ještě blýsknul Zima perfektním zákrokem, nicméně debaklu nezabránil v 69.minutě, kdy domácí borec prošel sólem přes pět našich hráčů a neomylně skóroval…7:0….Takže opět nechtěné absence tentokrát způsobily vysokou porážku, nedělní sestava neměla naději na úspěch….Snad příště bude lépe…

Sokol Václavovice – FC SLAVIA  7:0 (1:0)

Sestava: Zima – Lariš,Peňaz,Pračikov,Broňák, Malý,Gelnar,Bohačík,Pilař,Těžký,Hudec,Bialek,Bandy

Rozhodčí:  pro jistotu se nedostavil…Utkání velmi dobře řídil domácí funkcionář…