Červenobílí slibné vedení neudrželi....

25. 4. 2016

Žáci v sobotu cestovali do Klimkovic s cílem odčinit hloupou porážku z minulého víkendu. A i přes opětovné absence si vůbec nevedli špatně...Domácí si sice v prvních deseti minutách udržovali mírnou převahu a vypracovali si dvě šance, které bravůrně zlikvidoval gólman Zima...Ve 12.minutě se slávisté natlačili do  soupeřova pokutového území a pěknou kombinaci utnul až faul, po kterém zazněla píšťalka sudího a nabídnutou penaltu Klimo s přehledem proměnil ve vedoucí branku...0:1 . O dvě minuty bylo ještě veseleji, to po pěkném průniku Vichra navýšil stav Broňák...0:2 .Vicher byl vůbec náš nejaktivnější hráč, svými výpady neustále motal soupeřům hlavy, se zakončením to však bylo již horší...Ve 24.minutě jsme si poprvé vybrali podíl smůly v tomto zápase, to jinak velmi spolehlivý Pračikov v obranném zákroku srazil míč nešťastně do vlastní sítě...1:2...Ve 29.minutě jsme doplatili na nekvalitu v rozehrávce, kterou soupeř okamžitě potrestal a upravil na poločasových 2:2...Druhá půle začala zvýšeným tlakem domácích a brankář Zima musel opět po dvou akcích předvést své umění, když likvidoval obrovské tutovky...A tak rozhodnutí přišlo kolem 40.minuty, kdy nejprve velmi chyboval mladý začínající rozhodčí, který Vichrův šikovný náběh posoudil nesmyslně jako ofsajdový ( i když pomezní správně nic podobného neavizoval...) a o pár minut později si domácí našli krásnou nechytatelnou střelou "pod víko" cestu ke třem bodům, když dokonali kompletní obrat...3:2...V 52.minutě mohl ještě spravedlivou remízu zajistit neúnavný Vicher, ale skvělý Broňákův pas bohužel nezužitkoval...Remíza by tomuto duelu zjevně slušela nejlépe, michálkovičtí by si bod za předvedenou hru určitě zasloužili, ale jak se říká, fotbal se nehraje na krásu ale na branky...Takže příště bude snad lépe...

TJ Klimkovice  - FC SLAVIA  3:2 (2:2)

Branky: Klimo (p), Broňák