Vraždění neviňátek v přímém přenosu...

24. 5. 2016

Pondělní odložené utkání přípravky ve Vratimově se změnilo v podstatě ve „vraždění neviňátek v přímém přenosu“, domácí tým se vlastně po personální krizi z konce roku znovu formuje a herně připomínal naše „vyjukané“ benjamínky v počátku loňského podzimu… Červenobílí ďáblové toho však patřičně využili a celkem si „spravili“ střelecký apetit…Nicméně nelze jedním dechem nedodat, že výkon ani náhodou nepřipomínal ten z minulé soboty, hra se změnila ve spoustu sólování a předvádění se, avšak bohužel, ve fotbale platí jedna zásada-hraje se to, co soupeř dovolí-a ten včerejší toho dovolil opravdu hodně, čili nelze se našim divit, že hráli to, co hráli…První poločas se změnil v červenobílou kanonádu, ukazatel se zastavil na stavu 0:11a to ještě spousta šancí nebyla zúročena v branky….Do druhé půle nastupovali domácí po dohodě v šesti hráčích, to aby se trochu zvedla jejich konkurenceschopnost, ale i tak ještě 4x inkasovali, když převaha našich o moc neklesla, akorát již tak pohodově a suverénně neproměňovali šance…Premiérové góly mohli dokonce vsítit Filip Pastucha i Filip Kučeja, ale prvně jmenovaný místo střely raději perfektně na branku přihrál F.Hlaváčovi a druhý o kousek netrefil-střela šla těsně mimo…Jelikož domácí se nezmohli ani na čestný úspěch ( Danek Grab všechny jejich příležitosti zneškodnil…),tak to za ně udělal F.Hlaváč, který vlastním gólem hlavou v poslední minutě odvedl potřebné a zkazil Dankovi eventuální čisté konto….Takže jak již bylo uvedeno, výsledek velmi potěšil, předvedená hra bohužel moc ne,čili v sobotu v posledním utkání proti kvalitním baníkovským dívčinám se ukáže, zda má naše výkonnost opravdu stoupající tendenci

FC Biocel Vratimov – FC SLAVIA  1:15 (0:11

Branky: Bialek P. 4,Hlaváč F. 3,Rác 3,Sedlák 2,Dluhoš 2,Slíva – vlastní Hlaváč F.