V"anglickém" týdnu jsme nebodovali, nicméně stydět se nemáme za co...

26. 9. 2016

Našim nejmenším fotbalistům skončil v neděli tzv.“anglický týden“, ve kterém absolvovali dva tréninky a dvě domácí mistrovská utkání…A není čeho litovat, protože i když jsme nezískali ani bod, podali jsme velmi hodnotné výkony a hlavně –nastříleli spoustu branek. Oba zápasy byly dosti podobné, vždy se nám nedařilo v jednom poločase…Proti Petřkovicím jsme si hluché místečko vybrali v tom druhém ( když první část skončila po nevídané přestřelce 7:7…), to se nám nepodařily vstřelit branky ani z těch nejvyloženějších šancí a Dluhoš,Broňák,Pastucha nebo Sedlák si vybrali obrovskou porci smůly nebo nechali vyniknout hostujícího brankáře-a naopak soupeř své gólovky využil a pak již jsme se k němu na dostřel nepřiblížili….Škoda, ale jedenáct nastřílených branek mimo jiné vůbec není k zahození…

V neděli proti Heřmanicím jsme pro změnu zaspali v první půli a ještě také na začátku druhého poločasu a soupeř si vypracoval značný náskok, když se dostal do vedení 2:7…Nicméně po redukci sestavy začali malí slávisté těžce dotahovat, mačkali soupeře jako citrón, navíc perfektně vše podpořil Danek Grab v bráně, když vyřešil mnoho nebezpečných situací…Obrovský tlak a převaha přinesla stažení skóre na jednu branku, ale kýžený vyrovnávací gól jsme již nestihli….Ale i tak je obrovská spokojenost, naši benjamínci se opět přesvědčili, že když na hřišti odvedou poctivý výkon a zápas odmakají na sto procent,mohou se měřit i se soupeři z renomovaných klubů….

FC SLAVIA – FC Odra Petřkovice  11:16 (7:7)

Branky: Hlaváč F. 9,Sedlák, Broňák

FC SLAVIA – FC Heřmanice-Slezská  6:7 (2:4)

Branky: Hlaváč F 4,Dluhoš,Burý