Úvod jsme zahájili parádně....

10. 4. 2017

Naše nejmenší naděje roztočily jarní část soutěžního kolotoče v neděli odloženým utkáním z podzimní části proti vrstevníkům Sokola Koblov a premiéra vůbec nedopadla špatně….Museli jsme se sice vypořádat s plánovanou i neplánovanou absencí ( Hlaváč S.,Hlaváč F.,Romaniec,Bohačík,Gřes,Němec,

Rotter,Galíček),navíc úplně s činností skončil Grab a odstěhoval se Pastucha,čili k utkání nastoupilo pouze 9 odvážných včetně navrátilce Patrika Bialka….Do branky se operativně postavil velký univerzál „Pepino“Sedlák,čili tým mohl utkání nastartovat….Soupeři z Koblova vůbec nehráli špatně (jak by mohl avizovat konečný výsledek…),nicméně své šance nezakončovali tak, jak by si sami představovali, náš náhradní brankář byl obrovskou překážkou….Naopak naši své šance proměňovali celkem pohodově a skóre v náš prospěch tím pádem narůstalo docela pravidelně, poločas skončil výsledkem 6:1 – a to hostující ochránce svatyně ještě dost střel zneškodnil nebo naši netrefili bránu….Druhá půle se ale bohužel změnila v předvádění se jednotlivých aktérů, kteří atraktivní kombinační hru zaměnili za jednotlivá sólová představení, bohužel,soupeř tuhle prezentaci dovolil,čili se vlastně ani nelze divit, branky padaly i nadále….Škoda, kluci mohli početnému publiku předvést něco ze svého týmového umění…Ale šance proměňovali i posléze docela brilantně, takže výsledek utkání se nakonec zastavil v jednoznačné podobě 15:2 ….

FC SLAVIA – Sokol Koblov  15:2 (6:1)

Sestava: Sedlák –Bury,Dluhoš,Broňák,Turský,Bialek,Slíva,Vicherek A.,Vicherek N.

Branky: Bury 5,Slíva 5,Vicherek A. 4, Broňák

P.S.: Upozorňuji tímto rodiče, že jako každoročně zahajujeme výběr členských příspěvků za první polovinu roku 2017 ve výši 500,- Kč, příspěvky by měly být vybrány do 31.5.2017, předem děkujeme za vstřícnost,jsme přesvědčeni, že se jedná opravdu o symbolickou částku, se kterou by určitě neměl mít nikdo problém…..