Spravedlivá remíza...

16. 10. 2017

V neděli se naše naděje utkaly se soupeřem, kterého jsme v posledních duelech vždy porazili, nicméně tentokrát přijel úplně jiný Koblov a vše směřovalo k  vyrovnanému mači, který možná rozhodnou úplně malé drobnosti…A tato předpověď vyšla doslova do posledního písmenka…Od prvního hvizdu se rozpoutal boj, kdy si oba týmy nedarovaly ani centimetr prostoru…Vedení se ujali michálkovičáci, kdy šikovnou tečí otevřel skóre svou druhou soutěžní brankou Filip Stark ( a napodobil tak svého staršího brášku…).Další šance jsme již ale bohužel nezužitkovali, takže se ke slovu dostal soupeř a dvěma brankami otočil průběh tohoto pohledného utkání….Nicméně poslední slovo v prvním poločase měli slávisté, když svůj brilantní brejk proměnil ve vyrovnávací gól Danek Dluhoš…..2:2..Druhá půle pokračovala v nastaveném trendu a doslova zářil novopečený brankář Laštovička, který soupeři pochytal mnoho šancí a svůj výkon vyšperkoval i chycenou penaltou…Ale ani naši nezůstali protivníkům nic dlužni a spousta červenobílých příležitostí volalo po gólu…Nakonec se oba týmy trefili jen jednou a stav zápasu se zastavil na zaslouženém a spravedlivém výsledku 3:3….Čili nedělní odpoledne se vydařilo a kdo přišel, určitě nelitoval, k vidění byl velmi zajímavý, napínavý a dramatický zápas, který nakonec po právu neměl vítěze…

FC SLAVIA – Sokol Koblov  3:3 (2:2)

Branky: Dluhoš 2,Stark