Porážka, která vůbec nemusela být....

1. 5. 2016

Naše naděje si určitě pamatovaly výprask, který nám Stará Bělá na podzim uštědřila na domácím hřišti (17:1)...Nicméně každé utkání je jiné a začíná vždy od stavu 0:0...Jenže naši benjamínci si při prvním domácím mistrovském zápase počínali jako na nějaké přehlídce, kdy je třeba se předvést v dresu, pořídit nějaká "selfíčka"s kamarády nebo rodiči a celkem si užít pěkného počasí...A hra samotná? Tak ono to přece nějak dopadne, není-liž pravda, jsme přece malí.... A také dopadlo, oslabený soupeř ( přijel pouze v 7 lidech) se nabídky chopil a začal tvrdě trestat naše obrovské nekvality, kdy jsme nebyli důrazní, dostatečně tvrdí a zodpovědní, navíc jsme vymysleli věci, které si nedovolíme ani na tréninku..A když se k tomu přidá bohorovné zahazování mnoha tutových příležitostí, které jsme si vypracovali, tak se nelze diviti, že poločas skončil 0:5 a skoro všechny branky jsme soupeři pro jistotu doslova vypracovali a darovali na zlatém podnose my, jsme přece pozorní hostitelé, tak o co jde?....Ve druhé půli se obraz hry o něco zlepšil, ale opravdu jen o něco málo, přehlídka chyb pokračovala, nicméně náladu jsme si spravili aspoň střelecky, z mnoha šancí jsme zaznamenali tři zásahy.....Výsledný rezultát tak skončil na stavu 3:10,ale jak již bylo řečeno, kdyby přístup byl trochu jiný, prohrát se vůbec nemuselo...Navíc se množí takové nějaké "módní hity",jako že se v klídku příjde na utkání, aniž se hodně přes měsíc vůbec bylo na tréninku, navíc bez jakékoliv omluvy...Takže takhle ne, vážení, nominace na zápas se musí zasloužit-tréninkem a přístupem na něm...A kdo to nechápe, tak bohužel - nebude hrát...A je úplně jedno, o koho se jedná, pořádek musí začít právě u těch nejmenších, jinak to jaksi nebude fungovat....

FC SLAVIA - Sokol Stará Bělá  3:10 (0:5)

Branky: Slíva,Bialek Petr, Hlaváč Filip