Naši oslabení nejmenší na kvalitního soupeře tentokrát nestačili...

19. 10. 2015

V sobotu to na michálkovickém hřišti vypadalo jako na nějaké obrovské sportovní akci, poněvadž kromě našeho utkání přípravky se Sokolem Hrabová zde byly k vidění i týmy SDH z blízkého i dalekého okolí v návaznosti na konání orientačního běhu mládežnických družstev…. A naši nejmenší (tentokrát citelně oslabení-nepříznivé počasí zjevně vykonalo své…) narazili na dalšího věkově i fyzicky konsolidovaného soupeře, který nastoupil pouze se dvěma pěticemi, nicméně kvalita doprovázená silou a uměním byla beze sporu na jeho straně….Malí červenobílí bojovníčci jako vždy přistoupili k utkání velmi zodpovědně, víceméně však vzhledem ke stavu soupisky nemohli celkově vyspělejším fotbalistům Hrabové konkurovat-a podle toho se také stav utkání odvíjel…Slávisté neodiskutovatelně velmi dřeli, nevynechali jediný souboj nebo možnost zakončit, avšak jejich sokové je v rozhodujících fázích přehrávali a stříleli jednu branku za druhou až do poločasového stavu 0:9…Ve druhé půli scénář zápasu pokračoval v nezměněné podobě, ale to se nám již také podařilo vstřelit branku, to na 1:14 upravoval po pěkné akci Filip Hlaváč…Hosté vzápětí  zvýšili na 1:15,posléze se opět ke slovu dostali „červenobílí  ďáblové“, nejprve se protáhl po levé straně štírek Danek Dluhoš a nechytatelnou bombou upravil na 2:15 a následně se svým prvním gólem v našem dresu prezentoval Tobiáš Bury, který s velkým přehledem zužitkoval pěknou přihrávku-3:15…Poslední slovo v utkání měl ale soupeř, který tak stanovil stav na konečných 3:16…Naši ( i když opravdu znatelně oslabeni…) splnili cíl, opět totiž vstřelili branky, což je pro posílení sebevědomí velmi potřebné, góly totiž jsou tou nejlepší motivací a patřičným kořením pro následující zápasy…A teď jako obyčejně trošičku statistiky:

FC SLAVIA  - Sokol Hrabová  3:16 (0:9)

Sestava: Grab – Bialek Petr,Broňák,Dluhoš,Sedlák,Galíček,Hlaváč F.,Hlaváč S.,Pospíšil,Rác,Bury,Bialek Patrik,Kučeja,Buryová,Slíva

Branky: F.Hlaváč,Dluhoš,Bury

Diváci: 80 (koukali se i hasiči…)