Naprostá fantastická pecka...!!!!!

12. 9. 2015

Naši nejmenší fotbalisté dnes na svém hřišti přivítali další zkušený a soutěží protřelý celek své kategorie - Biocel Vratimov. A aby se utkání mohlo uskutečnit, bylo potřeba připravit hrací plochu patřičných rozměrů -no a tento úkol fantasticky zvládli naši tatínkové, kterým tímto vzdávám velký dík, je vidět, že je dění kolem michálkovické nejmenší garnitury dokonale přitáhlo, což je ve své podstatě velmi dobře.....Ale nyní k utkání samotnému, dětí se sešlo o mnoho více než v prvním zápase,čili nebyla žádná komplikace postavit 3 kompletní pětice i s náhradníkem...Zápas samotný začal ve velkém tempu, zajímavé akce se na obou stranách střídaly v neuvěřitelném rytmu .Zkušenější hosté se samozřejmě brzy ujali vedení 0:2 a vše nasvědčovalo tomu, že naše (sbírající zkušenosti) naděje budou opět tahat za kratší konec provazu....Avšak malí červenobílí bojovníčci začali přepisovat historii, hráli velkým srdíčkem a také navíc se nekompromisně rozhodli střílet branky-brzy bylo vyrovnáno na 2:2....Hosté opět kontrovali a stav přetáhli na svou stranu, nicméně malí slávisté se neustále brankově drželi na dostřel, čili v poločase byl stav velmi nadějný -3:6 ...Ve druhé půli se skóre nepředstavitelně rozpohybovalo, branka střídala branku a navíc mnoho obrovských šancí na obou stranách zůstalo nevyužito, čili o dramatické momenty nebyla vůbec nouze....Pět minut před koncem utkání hosté vedli 7:9, avšak michálkovičtí dravečci se rozhodli nerezignovat a famózním závěrem, kdy soupeře doslova drtili, se na své soky brankově dotáhli a tím vybojovali velmi cennou remízu 9:9 - a samozřejmě i první drahocený bodík v soutěži.....Nelze opomenout publikum, příznivců z řad rodičů, příbuzných a známých se sešlo opravdu mnoho, takže atmosféra na našem hřišti byla jako za starých časů naprosto fantastická- jen tak dál !!!!! . Jak jsem již uvedl dříve, výsledek v této kategorii opravdu není důležitý - na pořadu dne jsou úplně jiné atributy, ale řekněte, koho nepotěší takto naprosto fantasticky vybojovaná a vydřená remíza????....A kdo viděl, určitě nelitoval.....Ve středu pokračujeme dalším utkáním v Muglinově, podrobnosti budou následovat....Nyní trošičku statistiky....

FC SLAVIA - Biocel Vratimov   9:9 (3:6)

Sestava: Bořil -  Bialek Petr, Bialek Patrik, Broňák, Dluhoš,Oczková - Hlaváč Filip, Hlaváč Stanislav,Galíček, Grab,Pospíšil - Bohačík,Rác,Zavalský,Kučeja,Pastucha - Tvrdá

Branky: Bohačík 4, Bialek Petr 2, Hlaváč Filip 2, Dluhoš

Rozhodčí : Zbořil (Kubo, děkujeme -moc jsme si to užili)

Diváci :  60 (naprosto fantastických !!!!!!)