Na úspěch ve Vratimově jsme nenavázali...

9. 5. 2018

Po úspěšné anabázi ve Vratimově jsme na svém trávníku přivítali v derby zápase nepříjemného soupeře – TJ Heřmanice…Ale náš protivník dal dohromady horko těžko pouze základní pětku, čili bylo nasnadě, že bychom tuto jeho komplikaci mohli využít…Nicméně nestalo se…Naši nejmenší fotbalisté se s úvodním hvizdem jakoby probouzeli, tentam byl „drajv“ z pátku, chyběl aktivní pohyb a pokud jsme se již dostali do nějaké příležitosti, tak jsme s ní naložili velmi nevalně…Navíc jsme kupili chyby v rozehrávce, čili nelze se vůbec divit, že zkušený soupeř se nenechal dlouho pobízet a začal naše zaváhání a nedorazy trestat – a to až na poločasový stav 1:5 …Na 1:2 snižoval ještě nadějně Danek Dluhoš, ale to bylo v první půli z naší strany vše….  Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním a zlepšeným pohybem jsme si vynutili tlak, nicméně nevyužití dalších šancí nás sráželo nekompromisně do kolen, co jsme nedali, to už opravdu asi nejde…Avšak aspoň dvěma góly jsme potažmo kosmeticky upravili výsledek utkání do přijatelné podoby 3:7 ….

FC SLAVIA – TJ Heřmanice-Slezská    3:7 (1:5)