Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál R.Halfara se blíží....

19. 1. 2016

Naše přípravka se v sobotu 23.1.zúčastní dalšího plánovaného halového turnaje, tentokrát Memoriálu R.Halfara, který je pořádán oddílem Fotbal Poruba v hale SŠ prof.Zd.Matějčka ( 17.listopadu 1123, Ostrava-Poruba - bývalé hornické učiliště)...Toto klání je tentokrát určeno pro starší garnituru našeho týmu, čili nominace je následná:

Bialek Petr, Bořil,Bury,Dluhoš,Labda,Grab,Hlaváč Filip,Sedlák,Slíva,Bohačík,Broňák,Galíček

Sraz na hřišti bude v 7:15, odjezd v 7:30 tak, abychom byli na místě cca v 8:00 a stíhali v poklidu naše první utkání, které hrajeme v 8:40 hod. Čas srazu 8:00 platí samozřejmě i pro rodiče, kteří se rozhodnou jet do místa turnaje přímo po vlastní ose, jen jako obyčejně prosím o informaci, že se tak děje...Pokud má někdo problém s dopravou, tak nejpozději do pátku 14:00 hodin prosím o info, abych mohl vše v předstihu zabezpečit ....V základní skupině odehrajeme 4 utkání, poslední ve 13:20 hodin, následně od 14:40 do 16:00 budou probíhat zápasy o konečné umístění.....Děti budou jako obyčejně vybaveny obuví do haly,holenními chrániči, pitným režimem a pojišťovací kartičkou, i když by měly mít zajištěno občerstvení, tak nějaká svačinka by taktéž nebyla od věci, přece se jen jedná skoro o celodenní turnaj...Návrat je předpokládán mezi 17. a 18.hodinou...

V případě dotazů nebo nesrovnalostí jsem samozřejmě k dispozici na pravidelných kontaktech

Harmonogram turnaje:

skupina A                                   skupina B

 

1) Fotbal Poruba                       1) TJ Sokol Pustkovec

2) SK Slavia Třebovice             2) TJ Vítkovice-Svinov

3) TJ Sokol Krásné Pole           3) FC Vřesina

4) FC Slavia Michálkovice       4) TJ Sokol Hrabová

5) Juventus Bruntál                  5) FC Hlučín U10

 

Zápasy ve skupinách každý s každým 1 x 18 minut, družstva budou nachystaná na další zápas okamžitě po ukončení předcházejícího zápasu, rozcvičení družstev je možné v druhé tělocvičně!!!

 

 8:00 Poruba x Třebovice      8:20  Pustkovec x Svinov

 8:40 Kr.Pole x SLAVIA       9:00  Vřesina x Hrabová

 9:20 Poruba x Bruntál           9:40  Pustkovec x Hlučín

10:00 Třebovice x Kr.Pole    10:20  Svinov x Vřesina

10:40  SLAVIA x Bruntál     11:00  Hrabová x Hlučín

11:20  Poruba x Kr.Pole        11:40  Pustkovec x Vřesina

12:00 Třebovice x SLAVIA  12:20  Svinov x Hrabová

12:40  Kr.Pole x Bruntál       13:00  Vřesina x Hlučín

13:20  Poruba x SLAVIA     13:40   Pustkovec x Hrabová

14:00  Třebovice x Bruntál   14:20  Svinov x Hlučín

 

Zápasy o umístění 1 x 18 minut

 

21.  14:40 o 9.-10. místo

22.  15:00 o 7.-8. místo

23.  15:20 o 5.-6. místo

24.  15:40 o 3.-4. místo

25.  16:00 o 1.-2. místo

 

16:30 vyhlášení výsledků a předání cen

Dušan Janírek

 

 
 

 


Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

FC SLAVIA MICHÁLKOVICE z.s.

Rychvaldská 788/4
Ostrava-Michálkovice
715 00

fcmichalkovice@seznam.cz

Statistiky

Online: 2
Celkem: 97004
Měsíc: 3795
Den: 122