K úspěchu chyběl malinký kousek....

20. 4. 2018

V úterý jsme si za prvním utkáním zajeli do Koblova a náš cíl byl jasný – i přes mnohé absence (školy v přírodě..) předvést co nejlepší výkon. A to se nám kupodivu celkem dařilo, vypracovali jsme si hned několik slibných šancí, nicméně v góly jsme je přetavit nedokázali, dokonce jsme nedali ani penaltu za faul na Patrika Turského-a navíc se nám zranil vždy spolehlivý Patrik Galíček…Soupeře tento moment nabudil a hned třemi brankami nám utekl do trháku…Zpět do hry nás dostal svým zásahem Lukáš Broňák, který těsně před poločasem snížil na 3:1..Druhou půli jsme zahájili rychlým druhým gólem , který vsítil opět Lukáš a obrat se vůbec nezdál nereálný….Avšak koblovští naši snahu nemínili vzít na vědomí a dvěma brankami se nám opět vzdálili z dosahu…Avšak závěr zápasu byl v naší režii, kluci bojovali , jak se sluší a patří, několika skvělými zákroky se blýskl brankář Niki Vicherek..Navíc se podařilo skórovat dvěma Patrikům-trefili se Turský s Bialkem a rozpoutalo se drama, avšak jeho šťastný konec nakonec přece jen patřil domácím, kteří těsné vítězství  5:4 s velkým vypětím uhájili …

Sokol Koblov – FC SLAVIA  5:4 (3:1)

Sestava:  Vicherek – Bialek,Galíček,Broňák,Turský,Gřes – Stark F.,Pastucha P.,Kačmarík, Javorský

Branky: Broňák 2,Turský,Bialek