Dva rozdílné poločasy....

5. 10. 2017

Naši nejmenší fotbalisté se včera střetli s celkem hratelným protivníkem( FC Ostrava-Jih )a v podstatě mohli i myslet na eventuální úspěch, nicméně jejich snažení trošku pokazil liknavý výkon v první půli, kdy jsme byli nedůrazní, báli jsme se prosadit a paradoxně i vystřelit, navíc jsme vyprodukovali i několik zbytečných chyb v obranné fázi, které soupeř potrestal- dokonce jsme si dvě branky dali sami….Výsledkem tak byl poločasový stav 5:0 v náš neprospěch…Ale druhá půle, to už bylo“jiné kafe“. Malí slávisté byli k nepoznání ,o sto procent se zvedla jejich bojovnost i nasazení a domácí už najednou neměli tolik prostoru ani šancí. Michalkovičáci začali dokonce střílet i góly, jen je velká škoda, že až pět minut před koncem…Ale i tak je porážka 6:2 celkově přijatelná, opět jsme totiž bojovali proti vyspělejšímu týmu , ale to je bezpochyby ta nejlepší škola pro naše nejmenší benjamínky…

FC Ostrava-Jih – FC SLAVIA  6:2 (5:0)