"Anglický týden" vyšel 50 na 50....

25. 4. 2016

Naše nejmenší čekal avizovaný "anglický týden", kdy jsme v podstatě během 24 hodin odehráli dvě ostrá mistrovská utkání na hřištích soupeřů...V Hrabové naši ekipu čekal doslova minitým pouze sedmi domácích fotbalistů,nicméně oč byli počtem menší, o to byli fotbalově kvalitnější a naše naděje evidentně převyšovali ve všech herních dovednostech...Takže již od úvodu nebyla na pořadu dne otázka, kdo vyhraje, ale kolik dostaneme ve finále branek. .A předpoklady se naplnily již v prvním poločase, který jsme prohráli 11:1..Ve druhé půli domácí trošičku ubrali na otáčkách, avšak i tak jsme inkasovali dalších devět gólů, budiž nám ke cti, že jsme se střelecky prosadili i my a trošku tak výslednou porážku zmírnili...

V Šenově se naopak utkala kvalitativně dvě podobná družstva, takže k vidění byl celkem vyrovnaný a  bojovný mač, ve kterém jsme ale o fous tahali za delší konec provazu a v podstatě po celou dobu utkání jsme si udržovali vedení o gól nebo o dva a zasloužený stav jsme udrželi až do samotného závěru....

Sokol Hrabová  - FC SLAVIA  20:4

Branky: Hlaváč F. 2,Burý,Slíva

SK Šenov - FC SLAVIA  5:7

Branky: Hlaváč F. 3, Rác 2,Burý,Sedlák