Z venku stále a opět bez bodu....

1. 5. 2016

Naše první mužstvo si na výletu do Muglinova na místní Rapid docela věřilo ( doma jsme tohoto soupeře porazili 4:2...) a celkem se netajilo chutí konečně přivézt první body v venkovního utkání...Nicméně to by museli slávisté proměnit aspoň některé maximální tutovky z mnoha šancí, které si v první půli vypracovali...To, co například zazdili Bohačík se Šleisem, už snad ani opravdu nejde....A tak místo toho, abychom po první části hry vedli rozdílem třídy o tři čtyři branky, stav zůstával 0:0 ....Ve druhém poločase tak přišel zasloužený trest, domácí v 75.minutě udeřili poprvé a v poslední minutě své vítězství pojistili definitivně...Není to poprvé, co brečíme nad "rozlitým mlékem" v podobě neproměněných šancích a následné porážce, asi se bude muset vypsat tendr na střelce, jinak budeme prohrávat takhle hloupě i nadále....

SK Rapid Muglinov - FC SLAVIA   2:0 (0:0)

Rozhodčí: Hermann