Propad tabulkou je zatím nezadržitelný....

24. 5. 2016

Středeční vložené utkání našeho prvního mužstva na Pustkovci se vůbec nepovedlo, při absenci šesti klíčových hráčů dostali šanci náhradníci, nicméně jejich výkon byl doslova tragický a zbytek týmu se „v pohodě přizpůsobil“, ve 26.minutě byl stav utkání 6:0 a v podstatě již nebylo o co a proč hrát…Následně se sestava lidově řečeno „proházela“ a průběh hry se vyrovnal-víceméně i přístupem domácích, kteří měli pochopitelně nahráno….Druhý poločas byl v reálu již „o ničem“, slávisté vstřelili čestnou ( a pohříchu nádhernou..) branku, ale domácí přidali ještě dvě a potvrdili tak další michálkovický debakl….

…V sobotu ve Václavovicích se na sestavě opět podepsaly již tradiční absence, čili od první minuty například musel nastoupit vedoucí mužstva Tvrdý…Avšak slávisté se vzpříčili svému osudu, hráli s domácími celkem vyrovnanou partii a dokonce se ujali vedení, které udrželi až do poločasového hvizdu….Ve druhé půli ale naši hostitelé přeskupili řady, kvalitně vystřídali (na rozdíl od nás….)a následně nás přejeli, když po kvalitním herním projevu třikrát skórovali.. Michálkovičtí mohli ještě průběh zdramatizovat, ale to by museli proměnit pokutový kop….

….Takže propad tabulkou „úspěšně“ pokračuje a bilance posledních pěti zápasů je doslova příšerná-0 bodů, skóre 5:27, jakýkoliv další komentář je zbytečný,nezbývá jen doufat, že příště snad bude lépe….

Sokol Pustkovec – FC SLAVIA 8:1