Přesilovka domácích byla velmi dlouhá.....

5. 6. 2017

V sobotním duelu dvou Slávií již v podstatě o nic nešlo, víceméně naši by se po eventuálním vítězství mohli posunout o tři místa v tabulce a získat 41 bodů, což by byl po několika mnoha hubených letech určitě progres…A nezačali vůbec špatně, ve 25.minutě se dokonce ujali vedení…Nicméně chleba se lámal ve 35.minutě, to se stoper Včelný na pozici posledního hráče pokoušel zatáhnout za záchrannou brzdu, nicméně pokus vůbec nezvládl a poroučel se po červené kartě předčasně do sprch…A michálkovickou Slávii čekal nadlidský úkol, pouze  s jedním náhradníkem čelit skoro dvě třetiny hrací doby přesilovce domácích-navíc v obrovském vedru…Ale tým se lidově řečeno „hecnul“ a po konci první půle držel nerozhodný výsledek 2:2….Bitva ve velkém horku pokračovala i ve druhém poločase, michálkovičáci se překonávali a ještě 4 minuty před koncem drželi remízu 3:3, nicméně domácí nakonec přesilovku využili a vítězství strhli na svou stranu….Škoda, i bodík z půdy dlouhodobého aspiranta na přestup by byl docela dobrý…Naši tak ukončili docela slušnou sezónu na celkovém devátém místě, kdy ze třech 38 bodových celků měli nejhorší skóre…Nicméně tým zaznamenal určitý progres, docela si „sedl“ a při vhodném doplnění kádru lze očekávat podobný fotbalový růst i příští ročník….

Slávie Třebovice – FC SLAVIA  4:3 (2:2)