Polanka nás vrátila zpět na zadek....

9. 5. 2018

Naši fotbalisté po sobotní selance s Hrabovou zavítali v rámci odehrání odloženého utkání na hřiště nevyzpytatelné Polanky „B“…A jak bylo již avizováno, domácí samozřejmě tuto vsuvku využili k nasazení několika borců A týmu a na hřišti to bylo okamžitě poznat, poněvadž tradičně nekompletní slávisté (pouze se dvěma náhradníky...) evidentně od počátku nestíhali….A pohříchu se jim nedařila ani souhra, k vidění byla spousta nevynucených chyb, dominovaly špatné přihrávky-procento bylo nezanedbatelné…Ale to neznamená, že by si nevytvořili šance…Nicméně oproti domácím, kteří proměnili okamžitě dvě ze tří příležitostí, s nimi naložili nevalně, v jedné překopli ze tří metrů bránu  v podstatě i s lapačem, ve druhé netrefili odkrytou domácí svatyni  ze dvou kroků….Do zápasu se dostali cca dvě minuty před poločasem, kdy na 2:1 snížil nekompromisně Filip Tišler…Ale to již nebyl na hrací ploše zraněný Matěj…A ve druhé půli mělo být ještě hůře, když odstoupil rovněž pro zranění Roman Truhlík….Naopak domácí rotovali sestavu jako na hokejovém mistrovství světa, zvyšovali tlak a naši bez možnosti jakékoliv změny si museli připadat jako na kolotoči, místy se pouze zoufale bránili a skoro se nepotkávali s míčem….A jen díky skvělému Homolovi inkasovali jen dvakrát, takže finální výsledek 4:1 je možno považovat za milosrdný….Možnost k reparátu a startu možné další vítězné vlny budou mít tuto sobotu v Koblově…

Sokol Polanka „B“ – FC SLAVIA  4:1 (2:1)