Nešťastná porážka na Hlubině...

19. 4. 2016

Naše první mužstvo zamířilo v neděli na Hlubinu s cílem bodovat i bez dvou hráčů základní sestavy ( zraněný Janírek, pracovně omluven Včelný...) a svou představu začalo naplňovat již v 6.minutě, kdy skóre otevřel Blažek-0:1...A jako obyčejně mohou naši litovat neproměněných šancí, kdyby je realizovali v góly, domácí by to již určitě "nerozdýchali" ,ale bohužel, "kdyby znamenají chyby"-jak říkal i dobrý voják Švejk..- a poločas skončil jen hubeným náskokem 0:1 ....Trest přišel v období 64.a 66.minuty, kdy po našich nekvalitách domácí vývoj zápasu dokonale otočili...Ale v 82.minutě vykřesal remizovou naději Truhlík, který srovnal na 2:2...Avšak naděje trvala pouze 60 sekund, kdy domácí po další naší neuvěřitelné chybě definitivně rozhodli ve svůj prospěch...3:2..Bohužel, když se nedávají góly, nemůže se vyhrávat, resp. aspoň bodovat,to je starý fotbalový zákon...Příště snad bude lépe....

Unie Hlubina"B" - FC SLAVIA  3:2 (0:1)

Branky: Blažek,Truhlík