Místo mistrovského zápasu lepší trénink...

7. 5. 2018

V sobotu zavítalo na naše hřiště „béčko“ Sokola Hrabové…Nicméně stav tohoto týmu byl opravdu na hraně funkčnosti, totiž první tým soupeře postihla neuvěřitelná řada zdravotních komplikací, čili hned 6  hráčů kádru B družstva muselo naskočit do utkání 1.A třídy…A zastoupit je se jalo nejméně šest padesátníků z řad hrabovských veteránů, navíc se hosté nedostali ani na počet 11 hráčů, sešlo se jich o jednoho méně- ale určitě značně překonali věkový průměr ve srovnání s domácím…Podle toho také průběh zápasu vypadal, v 1.minutě padl první náš gól a o 13.minut později byl již stav 3:0…Tím pádem bylo po utkání a naši fotbalisté toto klání pojali jako vydatnější trénink, soupeř jim v podstatě ani fyzicky nestačil, na hřišti si dělali ,co chtěli….Slávisté nastříleli 11 branek a nejméně tolik dalších šancí v přemíře snahy o co nepohlednější kombinaci zazdili….Ale za zaznamenání stojí jedna skutečnost, v našem dresu se objevila další posila z dynastie fotbalového rodu Spisarů – benjamínek Tomáš Pavliska,vnuk michálkovické legendy Pavla Spisara…A svůj debut oslavil speciálně- vstřelil naši 10.branku…Takže mu přejeme, ať mu to kope-ale jeho schopnosti teprve budou určitě prověřeny jinými borci…

V úterý se naši fotbalisté představí v odloženém utkání na půdě Sokola Polanky a lze očekávat, že toto bude určitě jiný level zápasu, je předpoklad, že domácí využijí služeb hráčů „A“ týmu, čili michalkovičákům se určitě budou hodit síly ušetřené v sobotu…

FC SLAVIA – Sokol Hrabová 11:1 (6:0)