Jasná záležitost se změnila v horor....

31. 5. 2017

Když jsem všechny naše příznivce zval na poslední domácí utkání sezóny s tím, že možná bude k vidění dobrý fotbal se spoustou branek, tak jsem ani netušil, jakou budu mít pravdu…A tu jsem měl i ve tvrzení, že naši to proti papírově slabším soupeřům neumí a skoro každý zápas s takovým protivníkem se obyčejně zvrtne v drama……Nejinak tomu bylo i dnes, kdy se na našem trávníku představilo „béčko“Vřesiny….Naši okamžitě nasadili kurz směrem za třemi body, nicméně výsledkem byly tři spálené příležitosti a slávisté se začali trápit…A tak i pro to se hosté osmělili a ve 26.minutě otevřeli skóre…0:1….Ta pravá chvíle pro červenobílé barvy nastala v poslední pětiminutovce, to se střeleckými schopnostmi  během tří minut prezentoval Roman Truhlík a otočil skóre zápasu na tu správnou stranu…2:1

Druhá půle začala z michálkovického pohledu ještě lépe a na vřesinské se hnal uragán jménem David Kašpárek, který s nimi od 52.minuty za 180 vteřin udělal krátký proces v podobě čistého hatricku….5:1…Přítomní diváci se těšili na další střelecké hodování v podobě gólů a nebyli zklamáni…Ty totiž přišly, celkem tři, ale začaly padat do té nesprávné brány….Domácí tak potvrdili, že opravdu se slabšími soupeři mají problém a z jasně vyhraného zápasu udělali horor-nicméně se šťastným koncem, přestřelka skončila nakonec divokým výsledkem 5:4…

A jelikož Klimkovice vyhrály a před posledním kolem se staly jasným postupujícím, tak sobotní souboj dvou Slávií v Třebovicích se tak stane pouhou formalitou, hrát již kromě cti a dobrého pocitu již nebude o co….

FC SLAVIA  - FC Vřesina „B“  5:4 (2:1)