Doma jsme zatím v pohodě...

25. 4. 2016

V sobotu se na našem hřišti utkaly dva týmy, které se již za mnoho let znají velmi důvěrně a v podstatě se nemají čím překvapit. A tak jediným "překvapením" byly oboustranné absence, naši měli na lavičce jen veterána Zádrapu a vedoucího týmu Tvrdého pro případ největší nouze, hosté pro jistotu nikoho-a to začínali v deseti, jedenáctý hráč naskočil do zápasu v jeho průběhu...Slávisté si hned od úvodu vypracovali převahu, nicméně zužitkovat ji se jim dlouho nedařilo, své šance promarnil Truhlík se Šleisem, hostující gólman byl v podstatě vždy na potřebném místě...Rozhodující pro průběh zápasu byla 16.a 17.minuta, kdy červenobílí dvakrát udeřili do černého. Nejprve se Krmášek šikovně vyhnul ofsajdové pasti (dobrá práce asistenta...) při náběhu a v pohodě míč zasunul do branky, o pár sekund později se blýsknul nádhernou střelou levačkou "pod víko" Bohačík...2:0.Tento moment v reálu rozhodl vše důležité a poločas se dohrával jakoby z povinnosti a v přátelské atmosféře...Druhá půle probíhala v podobném duchu, hosté věděli, že vyhrát nemohou, naši víceméně spokojení s průběhem, avšak stav se ještě měnil, v 69.minutě upravil ze skrumáže Botoš na 3:0, v závěru hosté z ojedinělého protiútoku zkazili Homolovi čisté konto...3:1..Čili doma jsme zatím po úvodní porážce stoprocentní, nicméně těžší duely ještě určitě příjdou...

FC SLAVIA - Sokol Hrabůvka 3:1 (2:0)

Sestava: Homola - Krmášek,Včelný,Slončík,Sedlák - Glas,Kašpárek,Truhlík,Šleis - Bohačík,Botoš ( Zádrapa,Tvrdý)

Branky: Krmášek,Bohačík,Botoš