Dobrý výkon z Rychvaldu jsme potvrdili,ale....

7. 4. 2017

Minulou sobotu se naše první mužstvo představilo na michálkovické půdě, kdy se v úvodním domácím utkání střetlo s nevyzpytatelným soupeřem-TJ Hošťálkovicemi…A bez skrupulí pokračovalo ve velmi dobrém výkonu z Rychvaldu - akorát s tím rozdílem, že začalo střílet kýžené branky…Pestrá hra plná pohybu a kvalitních kombinací přinesla tři přesné zářezy na pažbě domácích, kdy se trefil 2x Kašpárek a jednou Truhlík, jen škoda , že si z ojedinělé šance slávisté nechali dát „góla do šatny“- poločas skončil příznivým rezultátem 3:1….Druhá půle nenaznačovala nějakou změnu, naopak krásný lob Davida Kašpárka skončil opět v síti hostů,nicméně z ofsajdu jej tam doklepl agilní a důrazný Truhlík,čili branka nemohla být uznána….A od toho momentu se hra domácích doslova „zvrtla“, začali výsledek bránit a tak hosté velmi rychle získali iniciativu a začali domácím těžce „zatápět“…Nejprve snížili na 3:2 a vyrovnání viselo na vlásku, nejblíže k němu měly Hošťálkovice při standartní situaci, kdy míč po perfektní střele skončil na Homolově břevnu….Avšak tentokrát se hostům nepovedl husarský kousek podobný tomu před 4 lety, kdy z pohodových 6:2 ve druhé půli srovnali na 6:6,slávisté za cenu nejvyššího vypětí cenné vítězství tentokrát uhájili….Tuto sobotu se naši představí v Polance proti tamnímu „béčku“….