Co není zakázáno, to je povoleno....

15. 5. 2017

Naše první mužstvo si dalo v sobotním utkání cíl-získat další tři body a navýšit tak týdenní skóre na devět….A nic nenasvědčovalo tomu, že by soupeř z Krásného Pole měl mít nějaké výhrady, naši v bílých dresech začali jako z partesu, v pohodě drželi míč a ideálně kombinovali, v podstatě jen vyvstávala otázka, kdy udeří do černého. Dlouho netrvalo a i na tuto otázku už byla známa odpověď , po skvostné kombinaci byl na konci této parády kapitán Spisar…1:0. Diváci už byli natěšeni na další příděl v soupeřově síti, nicméně stala se událost víceméně nevídaná…Po našem faulu skoro v půli hřiště se dostal míč trochu jinam, než se mělo zahrávat, náš gólman pro něj sportovně zaběhl, podal jej hostům, ale než se stačil vrátit, tak ti nesportovně zahráli standartku do opuštěné brány, Homola samozřejmě neměl šanci…..1:1…Říká se, že co není zakázáno,  je povoleno a tak doslova platilo, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán…Ale tato story rozhodila náš tým takovým způsobem, že doslova vykolejil z koncentrace, najednou začal tvořit neskutečný zmatek a všichni přítomni čekali další úder hostů….Ale naštěstí se ukázalo, jak je dobré míti v sestavě kašpárka…teda Davida Kašpárka- ten během posledních 5 minut první půle brilantě zúročil nabídky svých spoluhráčů, splnil „zápasovou normu“ a bylo to rázem 3:1….Ve druhé půli jsme soupeře trošku rozběhali, ale na další profiakci, kdy zakončoval Paprota, opět neměli co do diskuse…Vše směřovalo ke kompletní selance, ale opět se ukázalo, že fotbal opravdu nemá logiku….Stačil jeden rohový kop, kdy si naši svornými silami dotlačili míč do vlastní branky a skoro vzápětí neuvěřitelná minela před naší bránou a zápletka byla na světě, už to bylo jen 4:3…..Naštěstí ale paní Štěstěna byla tentokrát v červenobílých barvách, dva momenty totiž velmi zaváněly penaltou, rozhodčí byl však jiného názoru a zahrávaly se pouze volné přímé z hranice pokutového území, s nimiž soupeři naložili prachmizerně…Takže drama se nakonec nekonalo a naši už si zkušeně zisk tří bodů pohlídali….

FC SLAVIA  -  Sokol Krásné Pole  4:3 (3:1)