80 minut střeleckého trápení a následná desetiminutová demolice...

9. 10. 2017

V sobotu se na domácím trávníku prezentovalo první mužstvo s odhodláním revanšovat se divákům za střelecky nepovedené představení proti Hlubině…Nicméně jak se říká- přání je někdy otcem myšlenky, avšak je hůře, když to nevyjde…Pokud ve čtvrtek byl k vidění festival zahozených šancí, tak v tomto zápase proti slabému Pustkovci to byla úplná hitparáda…Naši si bleskově zjednali na hřišti pořádek, jejich převaha byla nepřehlédnutelná a tak se čekal pořádný brankostroj…Nicméně slávisté začali své šance zahazovat doslova ve velkém stylu….Určitý progres se očekával od 21.minuty ,kdy se s pomocí teče šťastně trefil Filip Tišler, ale opak byl pravdou, další stoprocentní příležitosti vzaly za své…..Celkově lze konstatovat, že na chuďounké poločasové vedení 1:0 jsme doslova vyplýtvali 12 tutovek, kdo neviděl, neuvěří….Druhý poločas začal dalším  šťastným gólem Tomáše Včelného a….opět se nic nedělo, naopak hosté z jedné z mála akcí snížili a začalo obrovské trápení domácích barev…V těchto fázích utkání svůj tým podržel brankář Homola, který ve dvou případech zabránil vyrovnání a možnému sesypání křehkého domečku….Avšak jak již bylo v historii mnohokrát konstatováno, že fotbal nemá logiku, tak tato pranostika se projevila i v sobotu….Na co se domácí nezmohli za 80 minut, tak bohatě vynahradili v poslední desetiminutovce, když rozpoutali doslova demolici nešťastného soupeře, kterého 4 góly ( 2x Spisar,Truhlík, Put) po sobě smetli z hrací plochy…Takový závěr si Pustkovec snad ani nezasloužil , nicméně bohužel s tím nic neuměl udělat, závěrečný direkt byl nekompromisní…Jedna branka chyběla k obvyklé „domácí normě“, ale i tak se jeví výsledná spokojenost na místě, avšak určitě by byla větší, kdyby se podobně povedl i první poločas….