Zranění našeho klíčového hráče přivodilo nechtěný obrat...

7. 9. 2018

Michálkovické fotbalové naděje ukončily „anglický týden“ ve čtvrtek, kdy přivítaly na svém trávníku vrstevníky z FC Vratimov. A určitě si chtěly „popravit šmak“ po neúspěšném úterním představení na Pustkovci, kde nakonec po slibném prvním poločase (1:1 ) podlehly 6:3….Ale  Vratimov nevypadal jako nějaký jednoduchý soupeř, utkání se tak změnilo v tvrdou bitvu o každý metr a hlavně malí slávisté nepouštěli své soky vůbec ke střele…Paradoxně první míč na naši bránu mezi tyče mířil ve 14.minutě a hned skončil v síti..0:1…Michálkovičáci ale v 16.minutě nasadili k tříminutové smršti, která znamenala vedení 3:1, když se postupně trefili Hlaváč,Turský a opět Hlaváč, obzvláště druhý gól Patrika Turského po perfektní kombinaci byl skvostný…Ale pak se nešťastně zranil dvougólový a hlavně nejlepší hráč Michálkovic Filip Hlaváč a bohužel to bylo poznat ihned a znatelně, domácí začali silně nestíhat a navíc si kupu smůly vybral i Roman Macháč v bráně – tento mix dovedl hosty ve druhé půli do brejku velkého rozsahu v podobě vedení 3:7…Dvě minuty před koncem ještě na přijatelných 4:7 snížil Pepino Sedlák,ale to bylo z naší strany již opravdu vše…Říká se, že ve fotbale ztráta jednoho hráče nemůže mít na hru vliv, nicméně toto utkání ukázalo, že to někdy opravdu nemusí být pravda…Čili nezbývá doufat, že si chuť spravíme 15.6. v dalším domácím zápase, kdy v derby přivítáme Slavoj Rychvald…

Sokol Pustkovec -  FC SLAVIA  6:3 (1:1)

FC SLAVIA  - FC Vratimov  4:7 (3:2)