Sedm statečných se rvalo za sebe,za trenéra i o kredit Michálkovic...

31. 8. 2015

Prohra michálkovického dorostu ve Svinově 7:0 se jeví jako debakl,ale vážení -v sedmi hráčích a 34 stupňovém vedru bez možnosti střídání a s hrozbou možného nedohrání utkání....Těch sedm statečných jsou pro trenéra Kolaroviče opravdu týmem hrdinů...

Jmenovitě- Dominik Laky - Hung Nguyen(K), Dominik Šorma,Dominik Havel,Kuba Zbořil-Adam Put,Vašek Szabo.

Do třicáté minuty byl stav 0:0.Pak se začala projevovat číselná převaha, ale kluci dřeli na doraz. Za stavu 2:0 jsme se dostali do obrovské šance,kdy jsme orazítkovali tyč branky hostitelů a několikrát nastřelili chaoticky bránící domácí hráče.Za stavu 3:0 domácím nedovolil zvýšit z pokutového kopu výborný Dominik Laky.To byl výsledek poločasu...Pak bohužel již síly ubývaly a skóre narostlo na konečných 7:0....Jak řekl trenér: "Přes zdánlivý debakl považuji tuto prohru za vítězství,neviděl jsem tolik bojovnosti,obětavosti a hráčské vyspělosti ve hře v sedmi. Ještě jednou poděkování všem ,kdo dnes nastoupili...."
A co bude dál? Ještě jeden pokus o konsolidaci týmu bude učiněn, přece kvůli těmto sedmi odvážných dorost odhlašovat nebudeme.....Dnes ještě chyběl nemocný Standa Holec a Kryštof Zelenkov s Dušanem Přečkem,kteří neměli administrativně dokončen přestup. Přesto kluky přijeli povzbudit jako diváci.Z dovolené se nám vrací David Kolkop a k využití budou už určitě i někteří starší žáci.V řešení jsou ještě dvě - tři posily z Heřmanic a nemocný Matěj Prieložný,takže lze na situaci nahlížet optimisticky....Trenér pokračuje..."Hráče ,kteří dnes kluky nastoupivší  do utkání,podrazili(Lariš,Ligocki,Lukáš) a nechali je na holičkách,není třeba řešit....Je to na nich,ale bez tréninku nebo po ,,probdělé" noci to nejde.Nastavíme si určité pravidla,které se budou muset dodržovat-hlavně omluvenky na zápas a trénink zaslané včas,samozřejmě důvěryhodné a relevantní....Ne že po omluvě pak na FB lze vidět foto z dejchánku ....Pokud chceme hrát atraktivní a hezký fotbal,tak to jinak nejde....

A ještě jednou,kluci,díky Emotikona smile...."